VIRSSIERIŅA SALIKŠANAS NOTEIKUMI

 

1. „Kārums” virssieriņa garšas salikšana ir patērētāju iesaistes aktivizācija (turpmāk tekstā – virssieriņa salikšana), kuru rīko SIA “Rīgas Piena kombināts”, adrese: Bauskas iela 180, Rīga, LV-1004 (turpmāk tekstā – rīkotājs).

2. Virssieriņa salikšanā var piedalīties jebkurš dalībnieks jebkurā pasaules vietā.

3. Dalība virssieriņa salikšanā ir brīvprātīga un bez atalgojuma, bez balvām.

4. Virssieriņa salikšanas sākuma datums ir 2023. gada 14. marts, beigu datums ir 2023. gada 3. aprīlis. Virssieriņa salikšanu var veikt no 2023. gada 14. marta plkst. 09.00 līdz 2023. gada 3. aprīļa plkst. 23.59.

5. Lai piedalītos virssieriņa salikšanā, dalībniekam ir jāapmeklē vietne www.virssierins.lv.

6. Virssieriņa salikšanas procesā dalībniekam ir jāsaliek savs biezpiena sieriņš, izvēloties 3 garšas sastāvdaļas:

• “Kārums” sieriņa glazūru;

• “Kārums” sieriņa biezpiena masas pildījumu;

• “Kārums” masas piedevas.

7. Katrs dalībnieks var iesniegt neierobežotu skaitu virssieriņa sastāvdaļu kombināciju.

8. Virssieriņa salikšanas rezultāti un populārākās sieriņu garšas veidosies, saskaitot kopā visu dalībnieku iesniegto garšu kombinācijas.

9. Vispopulārākā sieriņa garšas kombinācija tiks ražota kā Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku kolekcijas “Kārums” sieriņš, kas būs pieejams ierobežotā daudzumā tirdzniecības vietās, sākot no 2023. gada jūnija.

10. Rīkotājs patur tiesības modificēt izvēlētā sieriņa recepti, lai tā atbilstu Eiropas Savienības saistošajām regulām, Latvijas Republikas MK noteikumiem un  “Rīgas Piena kombināta” ražošanas standartiem.

11. Virssieriņa salikšanas laikā rīkotājs veic noteiktu datu vākšanu un apstrādi, lai uzzinātu, kāda ir balsošanas dalībnieka iesaiste Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku laikā. Dati tiks izmantoti, lai veidotu statistiku par reģioniem, iesaisti Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos un “Kārums” sieriņa garšām. Apkopotā informācija tiks izmantota “Kārums” mārketinga materiālos.

12. Rīkotājam ir tiesības vienpusēji pārtraukt virssieriņa salikšanu gadījumos, ja rodas nepārvaramas varas apstākļi.

 

Reklāmas materiālos pieejamajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs.